Vaktiyle buzlarla kaplı Freljord'daki kabilesinde Kegan Rodhe adıyla yaşayan ama şimdilerde Brand olarak anılan yaratık, büyük gücün baştan çıkarıcılığının yaşayan ibreti. Kegan, Efsanevi Dünya Rünlerinden birini ararken dostlarına ihanet edip rünü kendisi için sakladı ve o anda insanlığı ortadan kalktı. Ruhu yanıp giden, bedeniyse yaşayan alev için bir konağa dönüşen Brand, artık başka rünler bulmak için Valoran'ı arşınlıyor ve düzinelerce fani ömrü geçse bile hazmedemeyeceği yanlışlar için intikam yemini ediyor.


Özellikler

Can
519.68 (+88 lvl)
Mana / Enerji
375.6 (+42 lvl)
Can Yenileme
5.5 (+0.55 lvl)
Saldırı Gücü
57.04 (+3 lvl)
Zırh
21.88 (+3.5 lvl)
Saldırı Hızı
519.68 (+88% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
340

Dostlar için Tüyolar

  • Yangın büyüsüyle rakiplerinin alev almasını sağlayarak, minyonlarının yanında durmalarını engelleyebilirsin.
  • Brand'in farklı durumlarda verdiği hasarı en üst düzeye çıkarmak için, yeteneklerini farklı kombinasyonlar halinde kullanabilirsin.
  • Kundakçılık rakipler arasında gelişigüzel sıçrar. Bu yüzden aynı hedefe birden çok vuruş yapmak istiyorsan, onu küçük rakip grupları üzerinde kullan.

Rakipler için Tüyolar

  • Brand'in kombosunun başlayabilmesi için bir yeteneğinin hedefini bulması gerekir. Ateş Topu ya da Alev Sütunu'nu savuşturmak, ritmini bozacaktır.
  • Brand, Volkan'ı kullanırken takım arkadaşlarından uzaklaşmaya çalış. Atış, başta yavaş ilerlediği için takımın kaçmaya fırsat bulabilir.
  • Brand'in pasifi, sıkışık takımlara karşı avantaj sağlar. Brand'e karşı takım arkadaşlarından uzak durmaya çalış.

Yetenekler

(Pasif)
Alev

Brand'in yetenekleri, hedeflerinin alev alarak 4 saniye içinde azami can miktarlarının %4'ü kadar büyü hasarı almalarını sağlar. Bu etki 3 defaya kadar birikebilir. Brand alev almış bir rakibi katlederse mana geri kazanır. Alev, herhangi bir şampiyon ya da büyük canavar üzerinde azami yüke ulaştığında kararsız hale gelir ve 2 saniye sonra yetenek etkileri uygulayıp kurbanının etrafındaki devasa bir alana hasar vererek patlar.

(Q)
Ateş Topu

Bekleme Süresi: 8/7.5/7/6.5/6 - Menzil: 1050

Brand, büyü hasarı veren bir ateş topu fırlatır. Hedef önceden alev almışsa, Ateş Topu hedefi 1,5 saniyeliğine sersemletir.

(W)
Alev Sütunu

Bekleme Süresi: 10/9.5/9/8.5/8 - Menzil: 900

Brand kısa bir aradan sonra hedef bölgede bir Alev Sütunu oluşturarak bölgedeki rakip birimlere büyü hasarı verir. Önceden alev almış birimler fazladan %25 hasar alır.

(E)
Yangın

Bekleme Süresi: 10/9/8/7/6 - Menzil: 625

Brand güçlü bir patlama yaratarak hedefine büyü hasarı verir. Hedef alev almışsa, Yangın yakındaki rakiplere sıçrar.

(R)
Volkan

Bekleme Süresi: 105/90/75 - Menzil: 750

Brand'in ortaya çıkardığı yıkıcı ateş seli, 5 defaya kadar her sıçrayışında büyü hasarı verir. Bu ateş seli, sıçrarken şampiyonlardaki Alev yüklerini azami değere çıkarmaya öncelik verir. Hedeflerden biri önceden alev almışsa, Volkan bu hedefi kısa süreliğine yavaşlatır.


Kostümler

Brand
Brand (İntikam Ateşi) 0 numaralı kostümü
Kıyamet Ateşi Brand
Brand (İntikam Ateşi) 1 numaralı kostümü
Vandal Brand
Brand (İntikam Ateşi) 2 numaralı kostümü
Buz Alevi Brand
Brand (İntikam Ateşi) 3 numaralı kostümü
Zombi Brand
Brand (İntikam Ateşi) 4 numaralı kostümü
Ruh Ateşi Brand
Brand (İntikam Ateşi) 5 numaralı kostümü
Jeton Düşmanı Brand
Brand (İntikam Ateşi) 6 numaralı kostümü