Heybetli karın kaslarına ve çok daha büyük bir yüreğe sahip olan Braum, Freljord'da hürmet gören bir kahraman. Buzkara'nın kuzeyindeki bütün hanlarda engin bir meşe ormanını tek gecede dümdüz, koca bir dağı yumruklarıyla yerle yeksan ettiği anlatılır ve bu efsanevi gücüne methiyeler düzülür. Kalkan niyetine taşıdığı efsunlu kasa kapısıyla Braum, kasları kadar ihtişamlı, o bıyıklı gülüşüyle donmuş kuzeyde dolaşır ve yardıma muhtaçlara gerçek dostluğu gösterir.


Özellikler

Can
576.16 (+87 lvl)
Mana / Enerji
310.6 (+45 lvl)
Can Yenileme
8 (+1 lvl)
Saldırı Gücü
55.376 (+3.2 lvl)
Zırh
47 (+4.5 lvl)
Saldırı Hızı
576.16 (+87% lvl)
Büyü Direnci
32.1 (+1.25 lvl)
Hareket Hızı
335

Dostlar için Tüyolar

  • Takım arkadaşlarınla birlikte çalışarak rakiplerde Meydan Dayağı yükü biriktir, onları işaretli hedeflere normal saldırılar yapmaya teşvik et.
  • Kapı Gibi ile kırılgan arkadaşlarının önüne atlayarak onları gelen atışlardan korumaya bak.
  • Freljord Karşılaması ardında etkili bir yavaşlatma alanı bırakır, takım savaşlarını bölmek ve yaklaşan rakipleri yavaşlatmak için doğru konumlandırmaya dikkat göster.

Rakipler için Tüyolar

  • Meydan Dayağı'nı başlatmak için Braum'un Buz Yanığı veya bir normal saldırı isabet ettirmesi gerekir. İşaretlenirsen 3 isabet daha almadan savaş menzilinden çıkıp sersemletmeden kurtulabilirsin.
  • Braum'un ultisi uzun bir kullanım süresine sahip; bu arada ondan sıvışabilirsin. Ultinin ardından yerde kalan buz kaplı alan seni yavaşlatır; üzerinden geçmemeye çalış.
  • Kapı Gibi, Braum'a belli bir yönde müthiş savunma gücü verir; yetenek geçene kadar bekle ya da etrafından dolaş.

Yetenekler

(Pasif)
Meydan Dayağı

Braum, yaptığı normal saldırılarla veya Buz Yanığı ile rakipleri üzerinde Meydan Dayağı yükleri biriktirir. Braum ve dostları normal saldırılar yaparak yük biriktirmeye devam eder, üstünde dört yük biriken hedefler sersemler.

(Q)
Buz Yanığı

Bekleme Süresi: 10/9/8/7/6 - Menzil: 1000

Braum kalkanından buz parçaları fırlatarak, rakiplerini yavaşlatıp onlara büyü hasarı verir.<br><br>Bir adet <font color='#FFF673'>Meydan Dayağı</font> yükü ekler.

(W)
Yettim Gari

Bekleme Süresi: 14/13/12/11/10 - Menzil: 650

Braum dost bir şampiyona ya da minyona doğru atılır. Hedefine ulaştığında, hem Braum hem de dost birim birkaç saniyeliğine Zırh ve Büyü Direnci kazanır.

(E)
Kapı Gibi

Bekleme Süresi: 18/16/14/12/10 - Menzil: 25000

Braum birkaç saniye boyunca kalkanını belli bir yöne doğru tutarak ona yönelen tüm atışların yolunu keser. Bu atışlar Braum'a isabet ederek yok olur. Braum bu yönden gelen ilk saldırının tüm hasarını ortadan kaldırır, sonrakilerin de hasarını azaltır.

(RWrapper)
Freljord Karşılaması

Bekleme Süresi: 140/120/100 - Menzil: 1250

Braum kalkanını yere vurur. Önündeki hattın üstünde ve yakınında duran rakipler havaya savrulur. Yetenek yerde, rakipleri yavaşlatan bir çatlak bırakır.


Kostümler

Braum
Braum (Freljord'un Yüreği) 0 numaralı kostümü
Ejderkatili Braum
Braum (Freljord'un Yüreği) 1 numaralı kostümü
Ringlerin Kaplanı Braum
Braum (Freljord'un Yüreği) 2 numaralı kostümü
Aslan Yürekli Braum
Braum (Freljord'un Yüreği) 3 numaralı kostümü
Braum Baba
Braum (Freljord'un Yüreği) 10 numaralı kostümü