Kanunun sınırları dışında hareket edebilmek için tepeden tırnağa bir silaha dönüşen Camille, Ferros Hanesi'nin baş istihbaratçısı ve Piltover ile arka bahçesi Zaun'daki ticari işlerin pürüzsüz bir şekilde yürüdüğünden emin olmakla görevli, zarif ve seçkin bir ajan. Her şarta uyum sağlamayı bildiği ve her hareketinin kesinliğine önem verdiği içindir ki beceriksizliği, hizaya getirilmesi gereken bir utanç kaynağı olarak görüyor. Taşıdığı bıçaklar kadar keskin bir zekâya sahip olan Camille'in hextech beden geliştirmesiyle üstünlük arayışı birçoklarının, onun bir kadından çok makine olup olmadığını merak etmesine neden oluyor.


Özellikler

Can
575.6 (+85 lvl)
Mana / Enerji
338.8 (+32 lvl)
Can Yenileme
8.5 (+0.8 lvl)
Saldırı Gücü
68 (+3.5 lvl)
Zırh
35 (+3.8 lvl)
Saldırı Hızı
575.6 (+85% lvl)
Büyü Direnci
32.1 (+1.25 lvl)
Hareket Hızı
340

Dostlar için Tüyolar

  • Rakip takım kendini senin takımınla dövüşmeye kaptırana kadar beklemeye çalış ve savunmasız rakipleri ayıklamak için Kanca Atışı'nı kullan.
  • Yeteneklerinin sağladığı kitle kontrolünü kullanarak İmha Protokolü saldırılarının ikisini de rakiplere tutturmaya çalış.

Rakipler için Tüyolar

  • Camille'in kalkanı sadece bir hasar türüne karşı etkilidir; bu yüzden senin hasar türüne karşı savunmasız olduğunda ona saldır.
  • Hextech Ültimatomu'nun çok düşük bir kullanım menzili olduğu için, Camille sana yaklaşmadan önce uzağa sıçramaya çalış.

Yetenekler

(Pasif)
Değişken Savunma

Şampiyonlara yönelik normal saldırılar, kısa süreliğine hedefin hasar türüne (fiziksel hasar veya büyü hasarı) karşı Camille'in azami canının %20'sine eşdeğer bir kalkan sağlar.

(Q)
İmha Protokolü

Bekleme Süresi: 9/8.25/7.5/6.75/6 - Menzil: 325

Camille'in bir sonraki saldırısı ilave hasar verir ve ilave hareket hızı sağlar. Bu yetenek kısa bir süre içinde yeniden kullanılabilir ve Camille iki saldırısı arasında beklerse büyük oranda ilave hasar verir.

(W)
Keskin Çelme

Bekleme Süresi: 15/13.5/12/10.5/9 - Menzil: 610

Camille kısa bir aranın ardından koni şeklindeki bir alana saldırarak hasar verir. Koninin dış yarısında kalan rakipler yavaşlar, fazladan hasar alır ve Camille'i iyileştirir.

(E)
Kanca Atışı

Bekleme Süresi: 16/14.5/13/11.5/10 - Menzil: 800

Camille kendini bir duvara doğru çeker ve vardıktan sonra duvardan uzağa atılarak rakipleri havaya savurur.

(R)
Hextech Ültimatomu

Bekleme Süresi: 140/115/90 - Menzil: 475

Camille hedef şampiyona doğru fırlayarak hedefini belli bir alana hapseder. Bu esnada normal saldırılarıyla hedefe ilave büyü hasarı verir.


Kostümler

Camille
Camille (Çelik Gölge) 0 numaralı kostümü
Robotik Camille
Camille (Çelik Gölge) 1 numaralı kostümü