Bazen neşeli ve oyuncu, bazense sinir krizleriyle gözü yıkımdan başka bir şey görmeyen dev bir canavar olabilen Gnar, ilkel bir yordle. Bu tuhaf yaratık bin yıl boyunca Gerçek Buz içinde donmuş halde hapis kaldıktan sonra nihayet özgür kalmış ve şimdilerde yabancısı olduğu ve hayran kaldığı bu dünyada hoplaya zıplaya dolanıyor. Tehlikeden büyük keyif alan Gnar, kemikdiş bumerangı ya da bir evmiş fark etmeden, eline ne geçirirse rakiplerine savuruyor.


Özellikler

Can
510 (+65 lvl)
Mana / Enerji
100 (+0 lvl)
Can Yenileme
4.5 (+1.75 lvl)
Saldırı Gücü
59 (+3 lvl)
Zırh
32 (+2.5 lvl)
Saldırı Hızı
510 (+65% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
325

Dostlar için Tüyolar

  • Hiddet'ini kontrollü bir biçimde kullanmaya çalış. Dönüşümleri doğru zamana denk getirerek her iki biçiminden azami fayda sağlayabilirsin.
  • Ultini kullanarak rakiplerini sersemletmek için kendini duvarlara yakın yerlere konumla.
  • Güçlü yönlerini iyi öğren! Mini Gnar hızlı ve kırılgandır; ayrıca sürekli hasarı fazladır. Mega Gnar ise yavaş, dayanıklı ve fazla ani hasara sahiptir.

Rakipler için Tüyolar

  • Gnar, Mini Gnar haline geri döndükten sonra 15 saniye boyunca Hiddet biriktiremez. Takımına karşı saldırı başlatacaksan, bu fırsatı değerlendir.
  • Gnar dönüşmeye yaklaştıkça, animasyonları ve kaynak göstergesi değişir.
  • Gnar ultisi ile seni duvara çarparsa sersemletme etkisi olur. Duvar yakınında Gnar ile savaşırken dikkatli ol.

Yetenekler

(Pasif)
Hiddet Geni

Gnar çatışmadayken Hiddet oluşturur. Hiddet en üst seviyeye ulaştığında, kullandığı bir sonraki yetenek Mega Gnar'a dönüşmesini ve daha fazla hayatta kalarak yeni büyüler kullanabilmesini sağlar.

(Q)
Bumerang At / Kaya Fırlat

Bekleme Süresi: 20/17.5/15/12.5/10 - Menzil: 1100

Gnar'ın fırlattığı bumerang, isabet ettiği rakiplere hasar vererek onları yavaşlatır ve ardından Gnar'a geri döner. Gnar, bumerangı yakalarsa bekleme süresi azalır.<br><br>Mega Gnar ise koca bir kaya fırlatır. Bu kaya isabet ettiği ilk hedefte durur ve yakınlarda bulunan her şeye hasar verip, onları yavaşlatır. Gnar kayayı yerden alırsa, bekleme süresi azalır.

(W)
Hiper / Göçert

Bekleme Süresi: 15/13/11/9/7 - Menzil: 0

Gnar saldırı yapıp, büyü kullandıkça heyecanı artar ve ilave hasar vererek, Hareket Hızı kazanır.<br><br>Mega Gnar hiddetinden dolayı heyecanlanmaz, onun yerine arka ayakları üzerinde kalkıp, önünde bulunan alanı yumruklar ve yakınlardaki rakipleri sersemletir.

(E)
Hop / Güm

Bekleme Süresi: 22/19.5/17/14.5/12 - Menzil: 475

Gnar bir noktaya zıplar ve kafasına indiği herhangi bir birimden sekerek ilerler.<br><br> Mega Gnar sekemeyecek kadar büyük olduğundan daha yıkıcı bir güçle inerek, çevresine hasar verir.

(R)
GNAR!

Bekleme Süresi: 120/100/80 - Menzil: 590

Mega Gnar etrafındaki her şeyi seçilen bir yöne fırlatarak hasar almalarına ve yavaşlamalarına yol açar. Bir duvara çarpan rakipler sersemler ve ilave hasar alır.


Kostümler

Gnar
Gnar (Kayıp Halka) 0 numaralı kostümü
Dino Gnar
Gnar (Kayıp Halka) 1 numaralı kostümü
Beyefendi Gnar
Gnar (Kayıp Halka) 2 numaralı kostümü
Kartopu Savaşı Gnar
Gnar (Kayıp Halka) 3 numaralı kostümü
Ringin Aslanı Gnar
Gnar (Kayıp Halka) 4 numaralı kostümü
Süper Galaksi Gnar
Gnar (Kayıp Halka) 13 numaralı kostümü