Jhin cinayetin sanat olduğuna inanan, titiz mi titiz, cani bir psikopat. Bir zamanlar Ionia hapishanelerinde çürürken bir anda Ionia'yı yöneten meclisteki karanlık odaklar tarafından serbest bırakılan bu seri katil, şimdilerde kendisini serbest bırakan entrikacılar için suikastlar düzenliyor. Silahına adeta bir fırça gözüyle bakan Jhin, ortaya çıkardığı sanatsal vahşet eserleriyle hem kurbanlarının hem de bu eserleri görenlerin yüreklerine korku salıyor. Tüyler ürperten tiyatrosunu sergilemekten vahşi bir zevk alan Jhin, gelmiş geçmiş en güçlü mesajı vermek için ideal bir tetikçi. Bu mesaj ne mi? Dehşet elbette.


Özellikler

Can
540 (+85 lvl)
Mana / Enerji
300 (+50 lvl)
Can Yenileme
6 (+0.55 lvl)
Saldırı Gücü
61 (+4 lvl)
Zırh
29 (+3.5 lvl)
Saldırı Hızı
540 (+85% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
330

Dostlar için Tüyolar

  • Trajedi atışının muazzam bir menzili vardır. Bir çatışmaya yaklaşırken geniş bir alanı tarayıp, yerine sabitlenmiş rakipler ara.
  • Ulti yeteneğin, canı dolu olan rakiplere daha az hasar verir. Canı azalıp kaçan hedefleri avlamaya çalış.
  • Silahını doldururken de yeteneklerini kullanabilirsin. Normal saldırı gerçekleştiremeden geçirdiğin zamanı, yeteneklerini kullanarak değerlendir.

Rakipler için Tüyolar

  • Trajedi sadece son dört saniye içinde Jhin'in normal saldırıları, kapanları veya takım arkadaşlarından isabet alan birimleri yerine sabitler.
  • Jhin, haritanın dört bir yanına görünmez kapanlar yerleştirir. O yüzden adımını attığın yere dikkat et!
  • Jhin'in saldırıları oldukça güçlüdür ama 4. atışından sonra cephanesi biter. Silahını yeniden doldurduğu sırada geçen süreyi üzerine atılıp, ona hızla hasar vermek için kullan.

Yetenekler

(Pasif)
Suflör

Jhin'in Suflör adlı silahı, olağanüstü hasar vermek için tasarlanmış, hassas bir araçtır. Sabit bir hızla atış yapar ve haznesinde sadece dört mermi taşır. Jhin, karanlık büyüyle donattığı dördüncü merminin kritik vuruş yapmasını ve fazladan infaz hasarı vermesini sağlar. Suflör her kritik vuruş yaptığında Jhin'e ilham vererek kısa bir süre ilave hareket hızı kazandırır.

(Q)
İlham Ateşi

Bekleme Süresi: 7/6.5/6/5.5/5 - Menzil: 550

Jhin rakibine büyülü bir fişek atar. Fişek en fazla dört hedefe isabet eder ve verdiği hasar, katlettiği her hedef başına artar.

(W)
Trajedi

Bekleme Süresi: 14 - Menzil: 3000

Jhin bastonunu savurarak muazzam menzile sahip bir atış yapar. Atışı minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettiği ilk şampiyonda durur. Kısa süre önce Jhin'in takım arkadaşlarının saldırısına uğrayan, Nilüfer Kapanlarına yakalanan veya Jhin'den hasar alan hedefler yere sabitlenir.

(E)
Esaret Çiçeği

Bekleme Süresi: 2 - Menzil: 750

Jhin, üzerine basıldığında filizlenen, görünmez bir Nilüfer Kapanı kurar. Filizlenen kapan yakınındaki rakipleri yavaşlatır, ardından keskin taçyaprakları saçarak patlar ve hasar verir.<br><br><font color='#FFFFFF'>Ölümün Güzelliği -</font> Jhin bir rakip şampiyonu katlettiğinde, katledilen bedenin üzerinde bir nilüfer kapanı filizlenir.

(R)
Son Perde

Bekleme Süresi: 120/105/90 - Menzil: 25000

Jhin yoğunlaşarak Suflör'ü omuzdan ateşlenen bir mega topa dönüştürür. Suflör bu haliyle olağanüstü menzile sahip dört süper atış yapabilir. Süper atışlar, minyon ve canavarları deşip geçse de isabet ettikleri ilk şampiyonda durur. Suflör, isabet alan rakipleri sakatlar ve onların yavaşlayarak infaz hasarı almalarını sağlar. Mükemmel hazırlanan, dillere destan bir güçle bezeli 4. atışın kritik vuruş yapması garantidir.


Kostümler

Jhin
Jhin (Virtüöz) 0 numaralı kostümü
Vahşi Batılı Jhin
Jhin (Virtüöz) 1 numaralı kostümü
Kanlı Ay Jhin
Jhin (Virtüöz) 2 numaralı kostümü
SKT T1 Jhin
Jhin (Virtüöz) 3 numaralı kostümü
KOD ADI: Jhin
Jhin (Virtüöz) 4 numaralı kostümü