Kafadan kontak ve aklına eseni yapan Zaun'lu suçlu Jinx, sonuçlarına hiç aldırmadan ortalığı karıştırmak için yaşıyor. Elinin altındaki sayısız ölümcül silahla en büyük gümbürtüleri çıkarıp en parlak patlamalara sebep oluyor ve ardında daima kargaşa ve telaş bırakıyor. Jinx can sıkıntısından tiksiniyor ve adım attığı her yere neşeyle kendi karmaşa ve curcuna imzasını atıyor.


Özellikler

Can
515 (+82 lvl)
Mana / Enerji
245 (+45 lvl)
Can Yenileme
6 (+0.5 lvl)
Saldırı Gücü
61 (+2.7 lvl)
Zırh
32 (+3.5 lvl)
Saldırı Hızı
515 (+82% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
325

Dostlar için Tüyolar

  • Roketler her zaman en iyi çözüm değildir! Jinx'in makinelisi tam kapasiteye ulaştığında inanılmaz derecede güçlüdür. Bir rakip şampiyon çok yaklaştığında makineliye geç.
  • Jinx'in roketleri, patlama içindeki tüm rakiplere tam hasar verir. Koridorda minyonların üzerinde kullanarak, minyonların saldırısını çekmeden yakındaki rakip şampiyonları vurabilirsin.
  • Çatışma başladığında kenarda kalıp roketlerle ve Czzt!'la taciz etmeye çalış. Güvenli olduğunu hissetmediğin sürece çatışmaya dalıp makineliyle saydırma.

Rakipler için Tüyolar

  • Jinx'in makinelisinin güçlenmesi zaman alır. Roketlerle seni taciz ettiğini görürsen üzerine atlayıp indirmeye çalış.
  • Jinx'e ne kadar yakınsan ultisi sana o kadar az hasar verir.
  • Jinx'in bombalı kapanlarının bekleme süresi uzundur; Jinx bunları ana olarak kendini korumak için kullanır. Eğer bombaları ıskalarsa, kaçmakta zorlanacaktır.

Yetenekler

(Pasif)
Ay Çok Heyecanlı!

Jinx'in hasar verdiği rakip bir şampiyon, kule veya inhibitör 3 saniye içerisinde katledilir ya da yok edilirse Hareket Hızı aşırı miktarda artış gösterir ve Jinx biriken Saldırı Hızı kazanır.

(Q)
Değiştir!

Bekleme Süresi: 1 - Menzil: 600

Jinx makinelisi Dan Dan ve roketatarı Kılçık arasında geçiş yaparak normal saldırılarına farklı özellikler kazandırır. Dan Dan'la yapılan saldırılar Saldırı Hızı sağlarken, Kılçık'la yapılan saldırılar alan etkili hasar ile menzil artışı verir ve Mana tüketir.

(W)
Cızzt!

Bekleme Süresi: 8/7/6/5/4 - Menzil: 1450

Jinx, şok tabancası Cızbız'la ateş ettiği ilk rakip şampiyona hasar verir, şampiyonu yavaşlatır ve açığa çıkarır.

(E)
Patlangaç!

Bekleme Süresi: 24/20.5/17/13.5/10 - Menzil: 900

Jinx'in bir hat üzerinde attığı bombalı kapanlar 5 saniye sonra patlayarak rakipleri ateşe verir. Patlangaçlar, üzerlerinden geçen rakip şampiyonları yere mıhlar.

(R)
Manyak Güçlü Ölüm Roketi!

Bekleme Süresi: 90/75/60 - Menzil: 25000

Jinx'in ateşlediği süper roket harita boyunca yol alırken hasar elde eder. Roket bir rakip şampiyona çarptığında patlayarak ona ve çevredeki rakiplere eksik Can değerlerine göre hasar verir.


Kostümler

Jinx
Jinx (Delifişek) 0 numaralı kostümü
Mafya Jinx
Jinx (Delifişek) 1 numaralı kostümü
Havai Fişek Jinx
Jinx (Delifişek) 2 numaralı kostümü
Avcı Jinx
Jinx (Delifişek) 3 numaralı kostümü
Yıldız Muhafızı Jinx
Jinx (Delifişek) 4 numaralı kostümü
Oyuncak Ustası Jinx
Jinx (Delifişek) 12 numaralı kostümü