Hiçbir şampiyon Ionia'nın ruhani geleneklerini Karma'dan daha iyi temsil edemez. Karma, sayısız defalar hayata dönen ve her yaşamındaki anılarını bir sonrakine taşıyan kadim bir ruhun vücut bulmuş son hali. Bu birikimle halkı için ruhani bir meşale görevi görüyor, zor zamanlarda sınırsız bilgeliği ve şifa yetisiyle halkının imdadına yetişiyor. Pek az kişinin akıl erdirebildiği bir güçle takdis edilmiş olsa da büyü becerisini nadiren yıkım için kullanıyor, zira bunun hem kendisi hem de her şeyden çok değer verdiği ülkesi için ağır sonuçlar doğuracağını biliyor.


Özellikler

Can
534 (+95 lvl)
Mana / Enerji
374 (+50 lvl)
Can Yenileme
5.5 (+0.55 lvl)
Saldırı Gücü
53.544 (+3.3 lvl)
Zırh
20.384 (+3.8 lvl)
Saldırı Hızı
534 (+95% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
335

Dostlar için Tüyolar

  • Güçlenen Ateş, saldırgan oyun tarzını ödüllendirir. Yeteneklerini ve normal saldırılarını rakibe isabet ettirerek Mantra'nın bekleme süresini düşürmeye ve saldırgan oynamaya çalış.
  • Değişmez Karar'ı kullanırken, hedefi yakalamakta zorlanıyorsan rakiplerini İçindeki Alev'le yavaşlat veya Esin'le kendini hızlandır.
  • Mantra'yı kullanırken cimri davranma. Güçlenen Ateş takım savaşlarında çok güçlüdür, bu da Mantra'yı birkaç kez doldurmayı kolaylaştırır.

Rakipler için Tüyolar

  • Karma'nın pasifi, yetenekleri ve normal saldırıları ile rakip şampiyonlara vurduğunda Mantra'sının bekleme süresini düşürür. Sana, zarar almadan vuruş yapmasına izin verme.
  • Karma'nın Ruhyalazı, yerleştirildiği alanda patlayarak ilave hasar verir. Çabucak çemberden kaçarak ağır hasar almaktan kurtulmaya çalış.
  • Değişmez Karar, güçlü bir ayırma aracıdır. Yerine mıhlanmaktan kaçmak için arana mesafe koy ve sonra çatışmaya girmeye çalış.

Yetenekler

(Pasif)
Güçlenen Ateş

Karma yeteneklerinden biriyle bir rakip şampiyona her hasar verdiğinde Mantra'nın bekleme süresini azaltır (Karma'nın normal saldırıları için bu etki yarıya iner).

(Q)
İçindeki Alev

Bekleme Süresi: 7/6.5/6/5.5/5 - Menzil: 950

Karma'nın gönderdiği küre şeklindeki ruh enerjisi, bir rakip birime isabet ettiğinde patlayarak hasar verir.<br><br>Mantra Avantajı: Patlamaya ek olarak, Mantra İçindeki Alev'in yıkıcı gücünü arttırarak, kısa bir süre sonra tekrar hasar verir.

(SpiritBind)
Değişmez Karar

Bekleme Süresi: 12 - Menzil: 675

Karma kendisiyle hedeflediği rakip arasında bir bağ kurarak rakibin hasar almasına ve açığa çıkmasına yol açar. Bağ kopmazsa, rakip yerine sabitlenir ve yeniden hasar alır.<br><br>Mantra Avantajı: Karma bağı güçlendirerek kendini iyileştirir ve yere sabitlenme süresini uzatır.

(SolKimShield)
Esin

Bekleme Süresi: 10/9.5/9/8.5/8 - Menzil: 800

Karma'nın oluşturduğu koruyucu kalkan, gelen hasarı emer ve korunan takım arkadaşının Hareket Hızını arttırır.<br><br>Mantra Avantajı: Hedeften yayılan enerji, başta verilen kalkanı güçlendirir ve yakındaki dost şampiyonlara Esin verir.

(Mantra)
Mantra

Bekleme Süresi: 45/42/39/36 - Menzil: 1100

Karma bir sonraki yeteneğini güçlendirerek, yeteneğe ilave bir etki kazandırır. Mantra 1. seviyeden itibaren kullanılabilir ve beceri puanı gerektirmez.


Kostümler

Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 0 numaralı kostümü
Güneş Tanrıçası Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 1 numaralı kostümü
Sakura Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 2 numaralı kostümü
Geleneksel Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 3 numaralı kostümü
Lotus Çiçeği Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 4 numaralı kostümü
Gardiyan Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 5 numaralı kostümü
Kış Mucizesi Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 6 numaralı kostümü
Yenilmez Karma
Karma (Bilgelik Ateşi) 7 numaralı kostümü