LeBlanc, Noxus'un ilk günlerinden beri insanları ve olayları kurnazlıkla parmağında oynatan, soluk tenli kadının sayısız adından sadece biri. Kara Gül birliğinin diğer mensuplarının bile akıl erdiremediği, gücüyle kendini kopyalayan bu büyücü her yerde herkesin karşısına çıkabilir ve hatta aynı anda birden fazla yerde bulunabilir. Her zaman görünmez kuytularda komplo kuran LeBlanc'ın gerçek niyeti ise kimliği kadar anlaşılmazdır.


Özellikler

Can
528 (+92 lvl)
Mana / Enerji
334 (+50 lvl)
Can Yenileme
7.5 (+0.55 lvl)
Saldırı Gücü
54.88 (+3.5 lvl)
Zırh
21.88 (+3.5 lvl)
Saldırı Hızı
528 (+92% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
340

Dostlar için Tüyolar

  • Vurkaç, diğer büyülerle saldırırken güvenli bir yere kaçmana olanak sağlar.
  • Vurkaç'ı kullanmak, Hayali Zincir'i isabet ettirmene yardımcı olabilir.
  • Şer Mührü ile Hayali Zincir'i art arda kullanarak, ışınlanma özelliğine sahip karakterlerin kaçmasını 4 saniyeye kadar önleyebilirsin.

Rakipler için Tüyolar

  • LeBlanc ultisi sayesinde yetenek kullandığı sırada veya nadiren de olsa uzak bir noktada kendisinin sahtelerini ortaya çıkarabilir.
  • Uzakta ortaya çıkan sahte LeBlanc her zaman en yakın şampiyona doğru koşar, zararsız bir yetenek kullanır ve ardından hemen yok olur.
  • LeBlanc'a önce sen saldırırsan düzenbazlıklarının çoğundan, özellikle de atılmasına yarayan Vurkaç yeteneğinden sakınabilirsin.
  • LeBlanc'ı sersemletmek yada susturmak, Vurkaç yeteneğinin dönüş ayağını etkinleştirmesini engeller.

Yetenekler

(Pasif)
Şer Mührü

LeBlanc yetenek kullanarak hasar verdiği rakipleri 4 saniyeliğine bir mühürle işaretler. 1,5 saniyenin ardından LeBlanc'ın kullandığı ilk yetenek mührü parçalayarak büyü hasarı verir.<br><br>Söz konusu birim 5 saniye boyunca Şer Mührü ile işaretlenemez.

(Q)
Kristal Küre

Bekleme Süresi: 6 - Menzil: 700

LeBlanc hedefine doğru büyü hasarı veren bir küre gönderir. Kristal Küre, Şer Mührü ile güçlendiğinde yetenek en yakındaki hazır Şer Mührü'ne seker (seken yetenekler minyonlara daha az hasar verir).

(W)
Vurkaç

Bekleme Süresi: 18/16/14/12/10 - Menzil: 600

LeBlanc hızla hedef konuma atılır ve yakındaki birimlere büyü hasarı verir. Sonraki 4 saniye boyunca Vurkaç yeteneğini yeniden kullanarak başladığı konuma dönebilir.

(E)
Hayali Zincir

Bekleme Süresi: 0 - Menzil: 925

LeBlanc hedef konuma elle tutulmaz bir zincir fırlatır. Zincir bir rakip birime isabet ederse önce büyü hasarı verir, ardından hedefe bağlanır. Hedef 1,5 saniye boyunca zincire bağlı kalırsa fazladan büyü hasarı alır ve hareket edemez.

(R)
Taklit

Bekleme Süresi: 54/42/30 - Menzil: 25000

LeBlanc bir kopyasını ortaya çıkarıp temel yeteneklerinden birinin taklit biçimini gerçekleştirir. Kopya da bu yeteneğin sahte bir kopyasını yapar. LeBlanc bunun yerine kopyasını uzak bir noktaya gönderip en son kullandığı yeteneğin sahte bir kopyasını yapmasını da sağlayabilir.


Kostümler

LeBlanc
LeBlanc (Hilekâr) 0 numaralı kostümü
Günahkâr LeBlanc
LeBlanc (Hilekâr) 1 numaralı kostümü
Prestijli LeBlanc
LeBlanc (Hilekâr) 2 numaralı kostümü
Aşk Avcısı LeBlanc
LeBlanc (Hilekâr) 3 numaralı kostümü
Kara Kuzgun LeBlanc
LeBlanc (Hilekâr) 4 numaralı kostümü
Ağaç Ata LeBlanc
LeBlanc (Hilekâr) 5 numaralı kostümü