Yordle büyücü Lulu, peri yoldaşı Pix'le birlikte Runeterra'da dolaşırken rüyalarda görülecek cinsten göz aldatmacaları ve göz alıcı yaratıklar ortaya çıkarmasıyla ünlü. Lulu bir çırpıda gerçekliği yeniden biçimlendirip dünyanın temel taşlarına ve bu fani, fiziksel âlemin sınırları olarak gördüğü şeylere baştan şekil veriyor. Başkaları onun büyüsünü en iyi ihtimalle doğadışı, en kötü ihtimalle tehlikeli görürken Lulu biraz efsunun herkese iyi geleceğine inanıyor.


Özellikler

Can
525 (+74 lvl)
Mana / Enerji
350 (+55 lvl)
Can Yenileme
6 (+0.6 lvl)
Saldırı Gücü
46.368 (+2.6 lvl)
Zırh
28.22 (+3.7 lvl)
Saldırı Hızı
525 (+74% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
330

Dostlar için Tüyolar

  • Işıltılı Ok, imlecinin nerede durduğuna bağlı olarak değişik açılardan ateşlenebilir. İmlecini Pix ve Lulu'ya yaklaştırmak etki alanını belirgin ölçüde değiştirecektir.
  • Yetiş, Pix'i menzilli saldırganlara yaparak Pix takviyesi, Vahşi Büyüme'yi Tanklara ya da Dövüşçülere yaparak ilave başlangıç gücü elde edebilirsin.

Rakipler için Tüyolar

  • Lulu'nun perisinden gelen atışlar engellenebilir. Fazladan Peri saldırılarından kurtulmak için minyonların arkasına saklan.
  • Rakipleri meşgulken Lulu üstünlük kazanır, ona bu şansı verme! Aman vermeyen ağır taktiklerle Lulu'yu ve dostunu koridor dışına çıkmaya zorla.

Yetenekler

(Pasif)
Peri Yoldaş, Pix

Pix, Lulu'ya yoldaşlık yapan yabani bir Peri'dir. Pix, Lulu'nun saldırdığı hedeflere bir büyü enerjisi dalgası ateşler.

(Q)
Işıltılı Ok

Bekleme Süresi: 7 - Menzil: 925

Pix ve Lulu vurduğu bütün rakipleri büyük oranda yavaşlatan, büyü enerjisi yüklü birer ışın gönderir. Bir rakip, ışınların yalnız birinden hasar alabilir.

(W)
Kapris

Bekleme Süresi: 16/15/14/13/12 - Menzil: 650

Bir takım arkadaşı hedef seçilirse, ona kısa süreliğine Saldırı Hızı ve Hareket Hızı kazandırır. Bir rakip hedef seçilirse, onu saldıramayan ya da yetenek ve büyü kullanamayan sevimli bir yaratığa çevirir.

(E)
Yetiş, Pix!

Bekleme Süresi: 10 - Menzil: 650

Bir takım arkadaşı hedef seçilirse, Pix'e bu takım arkadaşına kalkan olmasını emreder. Ardından Pix bu takım arkadaşını takip ederek, saldırılarına destek olur. Bir rakibin hedef seçilmesi halinde, Pix'e rakibin üstüne atlayarak hasar vermesini emreder. Ardından, Pix bu rakibi takip ederek, gözden kaybolmamasını sağlar.

(R)
Vahşi Büyüme

Bekleme Süresi: 110/95/80 - Menzil: 900

Lulu, bir takım arkadaşının boyutlarını büyütürek büyük miktarda ilave can kazanmasına ve yakındaki rakiplerin havaya savrulmalarına yol açar. Sonraki birkaç saniye boyunca, Lulu'nun takım arkadaşı yakındaki rakipleri yavaşlatan bir hareye sahip olur.


Kostümler

Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 0 numaralı kostümü
Mayhoş Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 1 numaralı kostümü
Çılgın Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 2 numaralı kostümü
Ejderha Terbiyecisi Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 3 numaralı kostümü
Kış Mucizesi Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 4 numaralı kostümü
Havuz Partisi Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 5 numaralı kostümü
Yıldız Muhafızı Lulu
Lulu (Peri Sihirbaz) 6 numaralı kostümü