Hikâyeleri herkes bilir, Bilgewater'ın haracını herkes öder. Kadim zamanlardan beri Nautilus, Mavi Alev Adaları'nın kıyılarındaki karanlık sularda gezinerek saygısız denizcileri felâkete sürüklüyor. Zırhlı dev en beklenmedik anlarda saldırmayı seçiyor; durdurulamaz adımlarıyla suları çalkalayıp ardından devasa çıpasını savurduğunda ne güverte ne de direk paramparça olmaktan kurtulabiliyor. Ardından Sakallı Hanım'ı memnun etmek için enkazı derinliklere doğru sürüklüyor.


Özellikler

Can
576.48 (+86 lvl)
Mana / Enerji
334 (+47 lvl)
Can Yenileme
8.5 (+0.55 lvl)
Saldırı Gücü
57.54 (+3.3 lvl)
Zırh
35.46 (+3.75 lvl)
Saldırı Hızı
576.48 (+86% lvl)
Büyü Direnci
32.1 (+1.25 lvl)
Hareket Hızı
325

Dostlar için Tüyolar

  • Bir anda saldırı yaparken Demir At'ı yakındaki bir alana hedeflemeyi ve daha yüksek vuruş yüzdesi için de peşinden Gelgit'i kullanmayı düşün.
  • Gelgit'in patlaması, aktifleştirildikten bir süre sonra gerçekleşir; caydırıcı olarak kaçarken ya da rakip üzerine gelirken kullanabilirsin.

Rakipler için Tüyolar

  • Nautilus yanında Gelgit'i kullanırsa, koşmadan önce yerinde kalıp dalga efektinin bitmesini bekle. Erken koşmak fazladan hasar alacağın ve yavaşlayacağın ikinci patlamalara maruz kalmana neden olacaktır.
  • Nautilus'un kalkanları açıkken, normal saldırılarıyla büyük ölçüde alan etkili hasar verebilir. Zamanın varsa kalkanı yok etmeyi düşün.

Yetenekler

(Pasif)
Afallatan Vuruş

Nautilus'un normal saldırısı fazladan fiziksel hasar verir ve hedeflerini hareketsiz hale getirir. Bu etki aynı hedefte birkaç saniyede birden fazla olamaz.

(AnchorDrag)
Demir At

Bekleme Süresi: 18/16/14/12/10 - Menzil: 950

Nautilus çıpasını ileri savurur. Çıpa bir şampiyona çarparsa Nautilus ve rakibini birbirine çeker. Çıpa yüzey şekillerinden birine isabet ederse bu defa Nautilus kendisini çıpasına çeker, Demir At'ın bekleme süresi yarı yarıya azalır ve mana bedelinin yarısı iade edilir.

(PiercingGaze)
Titan'ın Gazabı

Bekleme Süresi: 18 - Menzil: 350

Nautilus kendini karanlık enerjilerle kuşatarak, gelen hasarı engelleyen bir kalkan elde eder. Kalkan varlığını koruduğu sürece, Nautilus'ün saldırıları, hedefinin çevresindeki rakiplerde zamanla hasar etkisi yaratır.

(SplashZone)
Gelgit

Bekleme Süresi: 7/6.5/6/5.5/5 - Menzil: 600

Nautilus yere bir darbe indirerek çevresindeki zeminin üç patlamayla yarılmasına neden olur. Her patlama rakiplerine hasar vererek, yavaşlamalarına neden olur.

(GrandLine)
Derin Darbe

Bekleme Süresi: 120/100/80 - Menzil: 825

Nautilus bir rakibini yeraltından takip eden bir şok dalgası gönderir. Bu şok dalgası, üstündeki yer kabuğunu parçalayarak ilerlerken, yoluna çıkan rakiplerı da havaya savurur. Dalga rakibe ulaştığında, patlayarak yüzeye çıkar ve hedefini havaya savurarak sersemletir.


Kostümler

Nautilus
Nautilus (Derinliklerin Devi) 0 numaralı kostümü
Derinliklerden Gelen Nautilus
Nautilus (Derinliklerin Devi) 1 numaralı kostümü
Yeraltı Dehşeti Nautilus
Nautilus (Derinliklerin Devi) 2 numaralı kostümü
Astronautilus
Nautilus (Derinliklerin Devi) 3 numaralı kostümü
Gardiyan Nautilus
Nautilus (Derinliklerin Devi) 4 numaralı kostümü
Dünyalar Yıkan Nautilus
Nautilus (Derinliklerin Devi) 5 numaralı kostümü