Quinn, düşman bölgelerinin derinliklerinde tehlikeli görevler üstlenen seçkin bir kolcu-şövalye. O ve efsanevi kartalı Valor kopmaz bir bağ paylaşıyor ve düşmanları, daha krallığın en büyük kahramanlarından yalnızca birine değil aynı anda ikisine karşı savaştıklarını anlayamadan perişan oluyor. İkili gerektiğinde çeviklik ve akrobasiye başvuruyor ve Quinn arbaletiyle nişan alırken Valor'un göklerden zorlu hedefleri işaretleyebilmesi onları savaş alanlarında gerçekten ölümcül hale getiriyor.


Özellikler

Can
532.8 (+85 lvl)
Mana / Enerji
268.8 (+35 lvl)
Can Yenileme
5.5 (+0.55 lvl)
Saldırı Gücü
59 (+3 lvl)
Zırh
32 (+3.5 lvl)
Saldırı Hızı
532.8 (+85% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
335

Dostlar için Tüyolar

  • Valor'un
  • Savunmasız
  • olarak işaretlediği bir hedefe saldırmak, Alıcı Kuş'un bekleme süresine girmesine neden olur. Alıcı Kuş yüklerini ne kadar çabuk tüketirsen, o kadar çabuk yenilersin.
  • Pike güçlü bir yetenektir ama dikkatli kullanılması gerekir; rakipler, üzerlerine gelen Quinn'e saldırabilir. Sırtın duvara dönükse Pike bazen araziyi geçmek için kullanılabilir.
  • Düşman Hattının Ötesi'ni uzun mesafeleri kısa sürede kat etmek, hızlıca minyon kesmek veya yaralı rakipleri kovalamak için kullanabilirsin.

Rakipler için Tüyolar

  • İşaretlendiğinde, Quinn'in bu durumdan faydalanmaması için derhal ondan uzaklaş.
  • Quinn'in konumuna dikkat et. Düşman Hattının Ötesi, Valor'un haritayı çabucak kat etmesine ve seni gafil avlamasına olanak verebilir.
  • Düşman Hattının Ötesi'ni kullanırken Quinn'in hasar görmesi, Düşman Hattının Ötesi'nin etkisini ortadan kaldırır.

Yetenekler

(Pasif)
Alıcı Kuş

Valor, rakipleri belli aralıklarla <font color='#FFF673'>Savunmasız</font> olarak işaretler. Quinn'in <font color='#FFF673'>Savunmasız</font> hedeflere karşı yaptığı ilk normal saldırı, ilave fiziksel hasar verir.

(Q)
Kör Eden Saldırı

Bekleme Süresi: 11/10.5/10/9.5/9 - Menzil: 1025

Quinn, Valor'u çağırarak bir rakibi işaretlemesini ve önce görüşünü engellemesini, sonra da yakınındaki bütün rakiplere hasar vermesini sağlar.

(W)
Keskin Duyular

Bekleme Süresi: 50/45/40/35/30 - Menzil: 2100

Quinn <font color='#FFF673'>Savunmasız</font> bir hedefe saldırdıktan sonra pasif olarak Saldırı Hızı ve Hareket Hızı elde eder. Valor'un yakındaki geniş bir alanı görünür kılması için etkinleştir.

(E)
Pike

Bekleme Süresi: 12/11/10/9/8 - Menzil: 675

Quinn bir rakibe atılarak fiziksel hasar verir ve hedefin Hareket Hızı değerini azaltır. Hedefe ulaştığında hedefi kısa süre engelleyip, geri sıçrar ve azami saldırı mesafesinin sınırına yakın bir yere iner.

(R)
Düşman Hattının Ötesi

Bekleme Süresi: 3 - Menzil: 700

Quinn ve Valor büyük bir hızla uçmak için güç birliği yapar.


Kostümler

Quinn
Quinn (Demacia'nın Kanatları ) 0 numaralı kostümü
Anka Quinn
Quinn (Demacia'nın Kanatları ) 1 numaralı kostümü
Yaban İzcisi Quinn
Quinn (Demacia'nın Kanatları ) 2 numaralı kostümü
Tek Göz Quinn
Quinn (Demacia'nın Kanatları ) 3 numaralı kostümü
Gönül Avcısı Quinn
Quinn (Demacia'nın Kanatları ) 4 numaralı kostümü