Üstün bir yırtıcı olan Rek'Sai, hiçbir şeyden haberi olmayan avını pusuya düşürüp mideye indirmek için yeraltında tüneller kazan, acımasız bir Hiçlik yaratığı. Dinmek bilmez açlığı, eskinin muhteşem Shurima İmparatorluğu'nda devasa bölgeleri harap etti. Tacirler, tüccarlar, hatta kervanlar bile bu yaratık ve soyunun av sahalarından sakınmak için yollarını binlerce fersah uzatıyor. Hepsi biliyor ki Rek'Sai ufukta göründüğü zaman ayaklarının altından ölümün yükselmesi kaçınılmaz.


Özellikler

Can
570 (+85 lvl)
Mana / Enerji
100 (+0 lvl)
Can Yenileme
7.5 (+0.65 lvl)
Saldırı Gücü
65.5 (+3.35 lvl)
Zırh
33 (+3.75 lvl)
Saldırı Hızı
570 (+85% lvl)
Büyü Direnci
32.1 (+1.25 lvl)
Hareket Hızı
335

Dostlar için Tüyolar

  • Tünelleri haritaya yaymak, Hiçlik Hücumu kullanmak istediğinde bol bol seçeneğin olmasını sağlar.
  • Haritada gezinmeye başlamadan önce Gömül kullanarak, Sarsıntı Duyusu'nun sağladığı Hareket Hızı artışından ve emniyetten faydalanabilirsin.
  • Sarsıntı Duyusu, yaklaşan rakipleri sana bildirebilir ve özellikle rakibinin bölgesine girdiğinde çok faydalıdır.

Rakipler için Tüyolar

  • Rek'Sai'nin açtığı tünellerden birini görürsen, girişlerinden herhangi biri üstünde kısa süreliğine durarak, o tüneli yok edebilirsin.
  • Rek'Sai'nin Öfke göstergesi doldukça, Hiddetli Isırık yeteneğinin hasarı da artar. Öfke'si doluyken Rek'Sai'ye yaklaşırken çok dikkatli olmalısın.
  • Rek'Sai yakınlarındaysa, senin ve takım arkadaşlarının konumunu görebilir. Rek'Sai yalnızca hareket eden birimlerin konumunu bu şekilde görebilir.

Yetenekler

(Pasif)
Xer'Sai'nin Öfkesi

Rek'Sai, yüzeyde yaptığı normal saldırı ve büyülerle Öfke biriktirir. Gömüldüğünde, Öfke tüketerek kendisini iyileştirir.

(Q)
Kraliçe'nin Gazabı / Avına Güdümlü

Bekleme Süresi: 4 - Menzil: 325

Rek'Sai'nin bir sonraki 3 normal saldırısı, yakındaki rakiplere ilave fiziksel hasar verir.<br><br>Rek'Sai'nin fırlattığı Hiçlik enerjisi yüklü toprak parçaları, isabet ettikleri rakiplere fiziksel hasar verir ve onları açığa çıkarır.

(W)
Gömül / Yüzeye Çık

Bekleme Süresi: 4 - Menzil: 1650

Rek'Sai yerin altına gömülerek yeni yetenekler elde eder ve Hareket Hızı artar. Görüş menzili azalır ve normal saldırılarını kullanamaz.<br><br>Rek'Sai gömülüyken, Yüzeye Çık kullanarak yakınlardaki rakipleri havaya savurabilir ve onlara hasar verebilir.

(E)
Hiddetli Isırık / Tünel Kaz

Bekleme Süresi: 12 - Menzil: 250

Rek'Sai hedefini ısırır ve azami öfkeye sahipse iki kat ve gerçek hasar verir.<br><br>Rek'Sai yeniden kullanılabilen, uzun ömürlü bir tünel kazar. Rakipler bu tüneli, iki girişinden birinin üstünde durarak yok edebilir.

(RWrapper)
Hiçlik Hücumu

Bekleme Süresi: 0 - Menzil: 1500

Rek'Sai yeraltına dalarak hedefine doğru atılır ve büyük miktarda hasar verir.


Kostümler

Rek'Sai
Rek'Sai (Yeraltındaki Dehşet) 0 numaralı kostümü
Eternum Rek'Sai
Rek'Sai (Yeraltındaki Dehşet) 1 numaralı kostümü
Havuz Partisi Rek'Sai
Rek'Sai (Yeraltındaki Dehşet) 2 numaralı kostümü