Rumble genç ve asabi bir mucit. Bu coşkulu yordle, ellerinden ve bir hurda yığınından başka hiçbir şey kullanmadan elektrikli zıpkınlara ve hedeflerini ateşe veren roketlere sahip devasa bir meka inşa etti. Başkaları onun hurdalık tasarımlarıyla alay etse de bu Rumble'ın canını hiç sıkmıyor; sonuçta alev kusan makine ona ait.


Özellikler

Can
589 (+85 lvl)
Mana / Enerji
100 (+0 lvl)
Can Yenileme
8 (+0.6 lvl)
Saldırı Gücü
61.036 (+3.2 lvl)
Zırh
30.88 (+3.5 lvl)
Saldırı Hızı
589 (+85% lvl)
Büyü Direnci
32.1 (+1.25 lvl)
Hareket Hızı
345

Dostlar için Tüyolar

  • Etkisini en yükseğe çıkartabilmek için Tehlike Bölgesi'nin içerisinde kalmaya çalış. Yeteneklerini çok arka arkaya kullanırsan moturunun Hararer yapması kaçınılmazdır.
  • Hedeflerini Alev Makinesi'nin menzilinde tutmaya çalış. Alev Makinesi zamanla çok fazla hasar verebilir.
  • Bir dövüşü kazanıyorsan ultini kullanarak rakibin kaçış yolunu tıkayabilirsin.

Rakipler için Tüyolar

  • Gözün Rumble'ın Isı göstergesinin üzerinde olsun. Motoru Hararet yaptığında Rumble'ın yetenekleri devre dışı olacağından, bu aralık onu katletmek için en iyi fırsattır.
  • Rumble'ın ultisi, etki alanı içerisindeysen çok büyük hasar verebilir. Füzelerin düştüğünü görürsen, olabildiğince çabuk kaç.
  • Rumble neredeyse tamamen büyü hasarı verir. Hasarı azaltmak için Büyü Direnci sağlayan eşyalara ağırlık ver.

Yetenekler

(Pasif)
Hurdalık Devi

Rumble'ın kullandığı her yetenek ona Isı verir. %50 Isıya ulaştığında Tehlike Bölgesi'ne girer ve tüm temel yetenekleri ilave etkiler kazanır. %100 Isıya ulaştığında motoru Hararet yapar; bu, Rumble'ın normal saldırılarına ilave hasar kazandırır ama Rumble'ın yetenek kullanmasını birkaç saniyeliğine engeller.

(FlameThrower)
Alev Makinesi

Bekleme Süresi: 10/9/8/7/6 - Menzil: 600

Rumble önünde koni şeklinde bir alandaki rakiplerini ateşe verir ve 3 saniyeliğine büyü hasarı almalarına yol açar. Tehlike Bölgesi'ndeyken bu hasar artar.

(Shield)
Hurda Kalkan

Bekleme Süresi: 6 - Menzil: 20

Rumble onu hasara karşı koruyan ve kısa bir hız artışı kazanmasını sağlayan bir kalkan oluşturur. Tehlike Bölgesi'ndeyken, kalkan güç kazanır ve sağladığı ek hız artar.

(Grenade)
Elektro Zıpkın

Bekleme Süresi: 0.5 - Menzil: 850

Rumble bir sersemletici silahla, hedefinin çarpılarak büyü hasarı almasını ve Hareket Hızının azalmasını sağlar. Rumble aynı anda 2 zıpkın taşıyabilir. Tehlike Bölgesi'ndeyken söz konusu hasar ve yavaşlatma etkisi artar.

(CarpetBomb)
Dengeleyici

Bekleme Süresi: 110/100/90 - Menzil: 1750

Rumble hat halinde düşen bir dizi füze ateşleyerek, rakiplerin hasar görmesine ve yavaşlamasına yol açan ateşten bir yüzey yaratır.


Kostümler

Rumble
Rumble (Mekanize Bela) 0 numaralı kostümü
Orman Çocuğu Rumble
Rumble (Mekanize Bela) 1 numaralı kostümü
Korsan Rumble
Rumble (Mekanize Bela) 2 numaralı kostümü
Süper Galaksi Rumble
Rumble (Mekanize Bela) 3 numaralı kostümü