Udyr bir insandan fazlası. Dört ilkel hayvan ruhunun dizginlenemez gücüne ev sahipliği yapıyor. Udyr ruhların hayvani doğalarına büründüğünde onların kendilerine has güçlerine de kavuşuyor: Kaplan ona sürat ve hırs, kaplumbağa direnç, ayı güç ve anka da ebedi alevini bahşediyor. Güçlerini bir arada kullandığında Udyr doğanın düzenine zarar veren herkesi püskürtebiliyor.


Özellikler

Can
593.32 (+99 lvl)
Mana / Enerji
270.4 (+30 lvl)
Can Yenileme
6 (+0.75 lvl)
Saldırı Gücü
66 (+5 lvl)
Zırh
34 (+4 lvl)
Saldırı Hızı
593.32 (+99% lvl)
Büyü Direnci
32.1 (+1.25 lvl)
Hareket Hızı
345

Dostlar için Tüyolar

  • Hasar hafifledikten sonra kaplumbağa kalkanına gelir. Bu yüzden savunma eşyaları satın almak hayatta kalabilirliğini büyük ölçüde arttırabilir.
  • Udyr oyundaki en iyi ormanda gezebilenlerden biridir. Bunun avantajını kullanabilmek takımına büyük Tecrübe Puanı avantajı ve harita kontrolü sağlar.

Rakipler için Tüyolar

  • Udyr oyuncuları genellikle ormanda başlar ve yalnızca koridorlardaki saldırılarda ortaya çıkar.
  • Ana kalkanın etkisi sona erdiğinde, Kaplumbağanın Metaneti diğer şampiyonlara karşı zayıftır. Onu diğer hallere geçmeye zorlayarak can doldurmasını önle.
  • Bazı Udyr oyuncuları, dayanıklı olabilmek için tank eşyaları satın alır. Böyle yaparlarsa, daha zayıf olan takım arkadaşlarına odaklan.

Yetenekler

(Pasif)
Maymunun Çevikliği

Bir hale girmek Udyr'e kısa süreliğine ilave saldırı hızı ve hareket hızı kazandırır. Bu etki birkaç defaya kadar birikebilir.

(TigerStance)
Kaplanın Öfkesi

Bekleme Süresi: 6 - Menzil: 600

Kaplanın Öfkesi: Etkinleştirme - Udyr'in saldırı hızı birkaç saniyeliğine artar. Sürekli Etki - Udyr'in ilk ve sonraki her üçüncü saldırısı 2 saniye içinde büyük miktarda hasar verir.

(TurtleStance)
Kaplumbağanın Metaneti

Bekleme Süresi: 6 - Menzil: 600

Kaplumbağanın Metaneti: Etkinleştirme - Udyr hasar emen, geçici bir zırh kazanır. Sürekli Etki - Udyr'in ilk ve sonraki her üçüncü saldırısı, azami canının %2,5 kadarı iyileşme sağlar.

(BearStance)
Ayının Haşmeti

Bekleme Süresi: 6 - Menzil: 600

Ayı Hâli: Etkinleştirme - Udyr kısa süreliğine büyük bir Hareket Hızı artışı kazanır. Sürekli Etki - Udyr'in normal saldırıları, hedefini 1 saniyeliğine sersemletir. Bu etki, birkaç saniye geçmeden aynı hedef üstünde ikinci bir defa ortaya çıkamaz.

(PhoenixStance)
Ankanın Alevi

Bekleme Süresi: 6 - Menzil: 325

Anka Hâli: Etkinleştirme - Udyr'in belli aralıklarla yaydığı ateş dalgaları yakındaki rakiplere hasar verir. Sürekli Etki - Udyr'in ilk ve sonraki her üçüncü saldırısı önündeki rakipleri ateşe verir.


Kostümler

Udyr
Udyr (Ruh Gezgini) 0 numaralı kostümü
Karakuşak Udyr
Udyr (Ruh Gezgini) 1 numaralı kostümü
İlkel Udyr
Udyr (Ruh Gezgini) 2 numaralı kostümü
Ruh Bekçisi Udyr
Udyr (Ruh Gezgini) 3 numaralı kostümü
Ben de Hayvanım Udyr
Udyr (Ruh Gezgini) 4 numaralı kostümü