Yeni bir teknoloji çağının elçisi olan Viktor, hayatını insanlığın gelişimine adamış biri. Zaun'un insanlarını yeni bir bilinç düzeyine yükseltmeyi amaçlayan bir idealist olarak, insanoğlunun gerçek potansiyeline sadece teknolojik yüce evrimin benimsenmesiyle ulaşılabileceğini düşünüyor. Çelik ve bilimle geliştirilmiş vücuduyla Viktor, bu parlak geleceğe ulaşmak için varını yoğunu ortaya koyuyor.


Özellikler

Can
528.04 (+90 lvl)
Mana / Enerji
324 (+50 lvl)
Can Yenileme
8 (+0.65 lvl)
Saldırı Gücü
52.04 (+3 lvl)
Zırh
22.72 (+4 lvl)
Saldırı Hızı
528.04 (+90% lvl)
Büyü Direnci
30 (+0.5 lvl)
Hareket Hızı
335

Dostlar için Tüyolar

  • Ölüm Işını güçlü bir dürtme ve alan etkisizleştirme aracıdır. Rakibin konumunu kontrol etmek için Çekim Alanı ile birlikte kullan.
  • Doğru eklentiyi doğru zamanda kullandığından emin ol.

Rakipler için Tüyolar

  • Viktor'u kendine ne kadar yaklaştırdığına dikkat et. Rakibine yakınlığı arttıkça Viktor'un savaş alanı kontrolü de artar.
  • Viktor'un sopasının rengine bakarak, kaç tane eklenti kullandığını ayırt edebilirsin (mor, sarı, mavi, kırmızı).

Yetenekler

(Pasif)
Evrimin İhtişamı

Viktor, dükkânda yeteneklerinin etkisini arttırmak üzere üç defa geliştirilebilen bir Prototip Sihir Çekirdeği ile oyuna başlar.

(PowerTransfer)
Güç Aktarımı

Bekleme Süresi: 8/7/6/5/4 - Menzil: 600

Viktor bir rakip birime saldırarak büyü hasarı verir, bir kalkan kazanır ve bir sonraki normal saldırısının gücünü arttırır.<br><br>Eklenti: Yeteneği kullandıktan sonra Güç Aktarımı'nın kalkanı %60 artar ve Viktor ilave hareket hızı kazanır.

(GravitonField)
Çekim Alanı

Bekleme Süresi: 17/16/15/14/13 - Menzil: 700

Viktor'un kurduğu aygıt; etki alanı içinde kalan bütün rakipleri yavaşlatan bir kütle çekim alanı oluşturur. Aygıtın etki alanında fazla uzun kalan rakipler sersemler.<br><br>Eklenti: Çekim Alanı ile sersemletilen rakipler alanın merkezine sürüklenir.

(DeathRay)
Ölüm Işını

Bekleme Süresi: 13/12/11/10/9 - Menzil: 525

Viktor'un robot kolunu kullanarak ateşlediği kaos ışını, zemini çizgi halinde keser ve yoluna çıkan bütün rakiplere hasar verir.<br><br>Eklenti: Ölüm Işını'nı büyü hasarı veren bir dizi patlama takip eder.

(ChaosStorm)
Kaos Fırtınası

Bekleme Süresi: 120/100/80 - Menzil: 700

Viktor'un zeminde yarattığı kaos burgacı büyü hasarı vererek rakiplerin odaklanmasını engeller. Ardından, burgaç çevredeki bütün rakiplere belli aralıklarla hasar vermeye başlar. Viktor burgacı yönlendirebilir.<br><br>Eklenti: Kaos Fırtınası daha hızlı hareket eder.


Kostümler

Viktor
Viktor (Makine Elçi) 0 numaralı kostümü
Tam Otomatik Viktor
Viktor (Makine Elçi) 1 numaralı kostümü
Prototip Viktor
Viktor (Makine Elçi) 2 numaralı kostümü
Kıyamet Mühendisi Viktor
Viktor (Makine Elçi) 3 numaralı kostümü
Ölüm Elçisi Viktor
Viktor (Makine Elçi) 4 numaralı kostümü